Презентація для конференції

Набір презентацій для трьох спікерів загальним об'ємом понад 150 слайдів
Опис проекту
Alfa Smart Agro - провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Відмінною рисою є наявність власних виробничих потужностей на території Украини. Компанія повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії.

В рамках підготовки до проекту агро-конференції, виникла задача з адаптації наявної презентації згідно оновлених стандартів. Потрібно було освіжити візуальний стиль слайдів, оновити контент на базі коментарів представника кампанії та додати анімації, оскільки інформація планувалась до подачі перед досить широкою аудиторією на великому екрані.

На момент звернення до нас постало досить тривіальне на сьогодні питання - опрацювати величезний об'єм інформації в досить стислі терміни. До того ж, контент для слайдів фіналізовувався порційно.

В процесі роботи існувала проблема візуалізації великої кількості даних - таблиці, графіки, порівняльні параметри агро продуктів і категорій.

В результатів кількох ітерацій по створенню стилістичного концепту, підбору кольрових та шрифтових рішень, перекомпоновки контенту між слайдами, нам вдалося досягнути чудового результату, залишивши задоволеними і натхненними як спікерів, так і слухачів.
contact us
Made on
Tilda